Poteč TOOR 2006

 

 

 

KONEČNÉ POŘADÍ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Okruh č.1 - Speciál 2006

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pořadí

start.číslo

příjmení, jméno

kategorie

čas

 

1

6

Zvonek Milan

J - M

1,0446

 

2

4

Bačo Radomír

J - M

1,0536

 

3

7

Slánský René

J - M

1,0609

 

4

3

Petrůj Pavel

J - M

1,1216

 

5

10

Lysák Václav

J - M

1,1653

 

6

2

Čtvrtlík Jan

J - M

1,1755

 

7

5

Hofman Ondřej

J - M

1,2615

 

8

8

Novotný Petr

J - M

1,2726

 

9

1

Strapina Tomáš

J - M

1,2727

 

10

9

Jedlička Franta

J - M

1,3134

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Okruh č.2 - Královec

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pořadí

start. číslo

příjmení, jméno

kategorie

čas

 

1

19

Švehlík Jan ml.

D

0,5515

 

2

4

Petrůj Tomáš

D

0,5617

 

3

13

Zvonek Jan

D

0,5619

 

4

15

Holzner Petr

D

0,5842

 

5

12

Bartoška Pavel

D

1,0220

 

6

20

Švehlík Jan st.

M

1,0228

 

7

5

Šimara Jiří ml.

D

1,0241

 

8

26

Remeš Robert

M

1,0250

 

9

32

Fojtík Bronislav

M

1,0405

 

10

28

Kocourek Martin

M

1,0453

 

11

29

Kratochvíl Tomáš

M

1,1012

 

12

21

Mana Tomáš

M

1,1150

 

13

14

Petrů Jan

D

1,1237

 

14

3

Mana Josef 214 ml.

M

1,1458

 

15

30

Lank Petr

M

1,1531

 

16

7

Polanský Josef

D

1,1728

 

17

33

Juřica Milan

M

1,1805

 

18

31

Liška Michal

M

1,1858

 

19

2

Mana Robin

D

1,1947

 

20

41

Chovanec Pavel

D

1,2418

 

21

42

Polanský Jan

M

1,2423

 

22

35

Sucháček Petr

D

1,2925

 

23

34

Sucháčková Vlasta

Ž

1,2926

 

24

17

Konečnýá Zuzana

D

1,3013

 

25

16

Konečný Vlastimil

M

1,3014

 

26

9

Masař Martin

D

1,3104

 

27

10

Běláska Petr

D

1,3104

 

28

11

Tichý Michal

D

1,3104

 

29

22

Trusina Aleš

M

1,3351

 

30

18

Machala Jarek

D

1,3433

 

31

43

Cahel Vašek

D

1,3502

 

32

23

Trusina Tomáš

M

1,3510

 

33

25

Řemeslníček Emil

D

1,4238

 

34

44

Mana Josef 178

M

1,5440

 

35

1

Juřica Dominik

D

1,5535

 

36

27

Blanařová Lenka

Ž

2,0229

 

37

36

Červenková Jana

Ž

2,0244

 

38

39

Procházková Dagmar

Ž

2,1428

 

39

24

Tvarůžek Zdeněk

M

2,1432

 

40

37

Červenka Miroslav

M

2,1522

 

41

38

Procházková Veronika

Ž

2,2301

 

42

40

Fojtík Tomáš

M

2,2304

 

43

45

Kolínek Milan

M

2,3215

 

44

6

Tichý Tomáš

D

#HODNOTA!

 

45

8

Mana Josef

D

#HODNOTA!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Okruh č.3 - Poteč - děti 2006

 

 

 

pořadí

start. číslo

věk

příjmení, jméno

kategorie

čas

1

7

11

Petrů David

P - M

0,16,25

2

12

10

Slánský René

P - M

0,16,36

1

11

11

Holznerová Zuzana

P -Ž

0,16,47

2

3

11

Galetková Lucka

P - Ž

0,20,37

3

14

10

Pecl Jiří

P - M

0,21,09

4

9

13

Novosad Jakub

P - M

0,21,1

5

8

10

Červenka Dominik

P - M

0,21,15

6

10

7

Holzner David

P - M

0,23,48

7

4

9

Masař Kristián

P - M

0,24,13

8

5

9

Cahel Tomáš

P -M

0,25,24

9

15

6

Pecl Ondřej

P - M

0,25,42

10

1

12

Válek Josef

P - M

0,27,33

11

2

8

Kozubík Přemek

P - M

0,27,5

12

13

8

Fojtík Marek

P - M

0,31,31

3

6

5

Tichá Barbora

P - Ž

0,39,55

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Okruh č.3 - Poteč - děti 2006

 

 

 

pořadí

start. číslo

věk

příjmení, jméno

kategorie

čas

1

7

11

Petrů David

P - M

16,2500

2

12

10

Slánský René

P - M

16,3600

3

14

10

Pecl Jiří

P - M

21,0900

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

11

11

Holznerová Zuzana

P -Ž

16,4700

2

3

11

Galetková Lucka

P - Ž

20,3700

3

6

5

Tichá Barbora

P - Ž

39,5500

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Okruh č.2 - Královec

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pořadí

start. číslo

příjmení, jméno

kategorie

čas

 

1

5

Holzner petr

D

0.51.36

 

2

13

Zvonek Jan

D

0.51.38

 

3

10

Švehlík Jan ml.

D

0.54.20

 

4

14

Bartoška Pavel

D

0.54.44

 

5

8

Petrů Tomaš

D

0.54.46

 

6

20

Ovesný Pavel

M

0.59.48

 

7

3

Šimara Jiří ml.

D

1.00.07

 

8

18

Susedík Petr

M

1.00.31

 

9

2

Surovec Tomáš

D

1,04,49

 

10

11

Švehlík Jan st.

M

1,06,38

 

11

15

Petrůjová Bohumila

Ž

1,06,46

 

12

30

Mana Tomáš

M

1,09,00

 

13

19

Remeš Robert

M

1,09,23

 

14

16

Bařinka Josef

M

1,09,24

 

15

35

Lank Petr

M

1,10,00

 

16

34

Kratochvíl Tomáš

M

1,12,06

 

17

33

Matocha Radek

M

1,14,05

 

18

21

Babulíková Silvie

Ž

1,17,36

 

19

6

Řemeslníček Emil

D

1,18,17

 

20

32

Mana Josef

M

1,20,45

 

21

17

Rudolf Vilém

M

1,20,48

 

22

31

Surmař Jarek

M

1,28,15

 

23

9

Petrů Eva

Ž

1,28,44

 

24

39

Sucháčková Vlasta

Ž

1,28,52

 

25

25

Juřík Jindřich

M

1,30,07

 

26

4

Juřík Filip

D

1,30,10

 

27

7

Cahel Jakub

D

1,34,23

 

28

1

Tvarůžková Jana

Ž

1,35,33

 

29

24

Polanský Josef

D

1,35,40

 

30

12

Fojtů Ladislav

M

1,43,00

 

31

38

Čtvrtlík Jaroslav

M

1,48,06

 

32

28

Janošík Antonín

M

1,48,06

 

33

36

Šerá Martina

Ž

1,49,22

 

34

37

Hasoň David

D

1,49,24

 

35

22

Juřica Dominik

D

1,56,00

 

36

23

Chovanec Pavel

D

1,57,00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Okruh č.3 - Poteč - Královec 2006

 

 

Dorost

 

 

 

 

pořadí

start. číslo

věk

příjmení, jméno

kategorie

čas

1

5

14

Holzner Petr

K-D

0,51,36

2

13

14

Zvonek Jan

K-D

0,51,38

3

10

16

Švehlík Jan

K-D

0,54,20

 

 

 

 

 

 

Ženy

 

 

 

 

 

1

15

39

Petrůjová Bohumila

K-Ž

1,06,46

2

21

20

Babulíková Silvie

K-Ž

1,17,36

3

9

39

Petrů Eva

K-Ž

1,28,44

 

 

 

 

 

 

Muži

 

 

 

 

 

1

6

31

Ovesný Pavel

K-M

0,59,48

2

18

31

Susedík Petr

K-M

1,00,31

3

11

37

Švehlík Jan st.

K-M

1,06,38

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poteč TOOR 2006

 

 

 

KONEČNÉ POŘADÍ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Okruh č.1 - Speciál 2006

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pořadí

start.číslo

příjmení, jméno

kategorie

čas

 

1

6

Zvonek Milan

J - M

1,04,46

 

2

4

Bačo Radomír

J - M

1,0536

 

3

7

Slánský René

J - M

1,0609

 

4

3

Petrůj Pavel

J - M

1,1216

 

5

10

Lysák Václav

J - M

1,1653

 

6

2

Čtvrtlík Jan

J - M

1,1755

 

7

5

Hofman Ondřej

J - M

1,2615

 

8

8

Novotný Petr

J - M

1,2726

 

9

1

Strapina Tomáš

J - M

1,2727

 

10

9

Jedlička Franta

J - M

1,3134

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Okruh č.3 - Poteč - děti 2006

 

 

 

pořadí

start. číslo

věk

příjmení, jméno

kategorie

čas

1

7

11

Petrů David

P - M

16,2500

2

12

10

Slánský René

P - M

16,3600

3

14

10

Pecl Jiří

P - M

21,0900

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

11

11

Holznerová Zuzana

P -Ž

16,4700

2

3

11

Galetková Lucka

P - Ž

20,3700

3

6

5

Tichá Barbora

P - Ž

39,5500